Rozumiemy
Twoje potrzeby

Chcemy zapewniać naszym pracownikom co potrzebne, by mogli dostarczać to czego oczekują nasi klienci. Zapoznaj się z tym, co oferujemy każdej nowej osobie w naszych zespołach.

Stabilne zatrudnienie i przejrzyste zasady wynagrodzenia

Praca w ciekawym, międzynarodowym środowisku

Atmosfera oparta na współpracy

Indywidualne podejście do spraw pracownika

Równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym

Pakiet socjalny: opieka medyczna i sport

Mamy jasne wymagania

Cenimy najbardziej te elementy doświadczenia, kwalifikacji i cech osobistych, które ułatwiają pracę w zespole i zbliżają do zrozumienia potrzeb naszych klientów.

Umiejętność pracy w zespole

Dobra organizacja swojej pracy

Wykształcenie wyższe

Elastyczność w obliczu różnych zadań

Wysoka kultura osobista

Znajomość języka angielskiego

Aktualne oferty

Specjalista ds. sprzedaży
Od kiedy: 14.04.2021 Gdzie: Kraków

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • prezentacja i aktywna sprzedaż mieszkań,
  • ustalanie warunków sprzedaży i najmu oraz podpisywanie umów z klientami,
  • negocjowanie cen sprzedażowych,
  • budowa relacji z klientami,
  • obsługa biura sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert udział w targach mieszkaniowych,
  • analiza potrzeb i oczekiwań klientów,
  • przygotowywanie raportów sprzedaży,

Wymagania

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • operatywność,
  • umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy,
  • gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji,
  • systematyczność i konsekwencja w dążeniu do celów,
  • znajomość pakietu Office,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • prawo jazdy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży mieszkań,
  • doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość awansu.

Prześlij swoją aplikację na adres: praca@epolholding.com

Prosimy o dołączenie do CV lub aplikacji zapisu o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EPOL HOLDING Sp. z o.o., w celu realizacji procesów rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych RODO / GDPR określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Informujemy, że Administratorem danych jest EPOL HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Targowej 9A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.